6FC Zlín3136:6325

Zprávy

• Jablonec proti Mladé Boleslavi sahal po výhře, v nastavení o ni však přišel

28/04/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Jablonce v posledním 30. kole základní části FORTUNA:LIGY remizovali s Mladou Boleslaví 1:1 a před bojem v nadstavbové Skupině o záchranu natáhli sérii bez vítězství na šest zápasů nejvyšší soutěže. Domácí poslal do vedení v první půli Matěj Polidar. Středočeši, kteří vstoupí z pátého místa do Skupiny o titul, vyrovnali v nastavení díky Júsufu Hilálovi, jenž potrestal chybu brankáře Jana Hanuše.
    • Mladá Boleslav si díky první půli odváží výhru z Pardubic

21/04/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Mladé Boleslavi v 29. kole FORTUAN:LIGY zvítězili 2:1 v Pardubicích a zajistili si postup do nadstavbové skupiny o titul. Středočeši rozhodli o první venkovní ligové výhře po sedmi zápasech už v úvodním dějství, na gól Tomáše Ladry ze sedmé minuty navázal před přestávkou Lamin Jawo. V 54. minutě pouze snížil Marek Icha.
    • V Boleslavi padaly góly až ve druhém poločase, hosté ubránili vedení

13/04/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Teplic v 28. kole FORTUNA:LIGY nečekaně zvítězili v Mladé Boleslavi 2:1. Všechny góly padly až ve druhém poločase. Danielové Trubač a Fila zajistili hostům dvoubrankový náskok, zkušený obránce Marek Suchý v závěru už jen snížil. Severočeši ovládli i druhý vzájemný soutěžní zápas v sezoně.
    • Sparta Boleslav ani podruhé v sezoně neporazila, Středočeši odvezli bod

07/04/2024 | Reportáže
      Fotbalisté pražské Sparty v 27. kole FORTUNA:LIGY doma pouze remizovali s Mladou Boleslaví 1:1 a v tabulce ztrácejí bod na vedoucího městského rivala Slavii. Středočeši vedli na Letné po vlastní brance Kaana Kairinena, v závěru první půle vyrovnal Veljko Birmančevič. Od 59. minuty dohrávali obhájci titulu bez vyloučeného Ángela Preciada.
    • JVC Hráč a trenér měsíce: Vítězi za březen se stali slávista Jurečka a boleslavský Holoubek

05/04/2024 | Aktuální zprávy
      K pomyslné koruně krále střelců má ve FORTUNA:LIZE aktuálně nejblíže Václav Jurečka. Útočník Slavie si také vysloužil ocenění JVC Hráč měsíce března, čímž navázal na únorové prvenství spoluhráče Mojmíra Chytila. Výhra mezi trenéry zase počtvrté v řadě putuje do týmu figurujícího na pozici, která zaručuje účast v nadstavbové skupině o titul. Po Martinu Svědíkovi ze Slovácka, Miroslavu Koubkovi z Plzně a sparťanovi Brianu Priskem se raduje David Holoubek, jenž šéfuje lavičce průběžně páté Mladé Boleslavi.
    • Mladá Boleslav si v dramatickém závěru poradila se Zlínem a je aktuálně pátá

31/03/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Mladé Boleslavi porazili v 26. kole FORTUNA:LIGY po dramatickém závěru doma Zlín 3:2. Středočeši si v rozmezí 11. až 15. minuty vypracovali dvougólový náskok zásluhou Matěje Pulkraba a Tomáše Ladry. Za hosty v úvodním dějství snížil Tomáš Schánělec a na začátku nastavení srovnal střídající Vukadin Vukadinovič. Domácí ale nakonec přece jen zvítězili, když se v závěru s pomocí teče bránícího Martina Cedidly prosadil další příchozí hráč z lavičky a někdejší útočník Zlína Lamin Jawo.
    • Mladá Boleslav doma uspěla podruhé v řadě, porazila oslabenou Sigmu

16/03/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Mladé Boleslavi v 25. kole FORTUNA:LIGY porazili Olomouc 2:1. Domácí poslal v úvodu do vedení Tomáš Ladra, v 52. minutě oslabil hosty vyloučením Jan Vodháněl. Sigma přesto záhy zásluhou proměněné penalty Lukáše Juliše srovnala. Na druhé straně neproměnil pokutový kop Ladra, vítězství Středočechům nakonec zařídil v 76. minutě krátce po příchodu na trávník John Solomon. V nastavení dostal červenou kartu i střídající domácí hráč Patrik Žitný.
    • Bohemians a Mladá Boleslav si rozdělily po bodu, v Ďolíčku branka nepadla

09/03/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Bohemians 1905 v 24. kole FORTUNA:LIGY remizovali doma s Mladou Boleslaví bez branek a ani v pátém zápase jarní části sezony nezvítězili. Pražané čekají v nejvyšší soutěži na tříbodový zisk už devět utkání, sedmkrát z toho ale hráli nerozhodně. Středočeši remizovali i ve třetím venkovním duelu pod vedením kouče Davida Holoubka, nenavázali však na premiérové vítězství pod novým trenérem z minulého kola proti Českým Budějovicím. V neúplné tabulce jsou šestí, "Klokanům" patří 12. příčka.
    • Boleslav ukončila čekání na výhru, obrat proti Budějovicím režíroval Júsuf

02/03/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Mladé Boleslavi v 23. kole FORTUNA:LIGY porazili doma České Budějovice 3:1 a ve čtvrtém soutěžním utkání pod novým trenérem Davidem Holoubkem poprvé zvítězili. Dynamo poslal do vedení v sedmé minutě při debutu v nejvyšší soutěži sedmnáctiletý záložník Petr Zíka, stav ale rychle otočil dvěma góly v 10. a 15. minutě útočník Júsuf Hilál. V nastavení si dal vlastní branku Matouš Nikl. Středočeši se v neúplné tabulce posunuli na páté místo před Ostravu, která má k dobru nedělní zápas ve Zlíně. Dynamo zůstalo předposlední.
    • První bezbrankový zápas dne: Hradec si podělil body s Mladou Boleslaví

24/02/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Hradce Králové remizovali doma ve 22. kole FORTUNA:LIGY s Mladou Boleslaví 0:0. Oba týmy prodloužily čekání na vítězství v nejvyšší soutěži. "Votroci" nevyhráli čtyřikrát za sebou, Středočeši dokonce osmkrát. Mladá Boleslav zůstala v neúplné tabulce sedmá, zatímco Východočeši třináctí.
    • Baník po třech prohrách zabral, zvítězil na půdě Mladé Boleslavi

17/02/2024 | Reportáže
      Ostravští fotbalisté zvítězili ve 21. kole FORTUNA:LIGY v Mladé Boleslavi 3:1 a v jarní části sezony poprvé bodovali a skórovali. Středočeši při domácí premiéře trenéra Davida Holoubka nenavázali na minulou remízu 1:1 v Plzni a v nejvyšší soutěži posedmé za sebou nevyhráli.
    • Valenta zařídil Slovácku tři body, hosté v Boleslavi ubránili nulu

16/12/2023 | Reportáže
      Fotbalisté Slovácka zvítězili v 19. kole FORTUNA:LIGY v Mladé Boleslavi 1:0. O jedinou branku se v 59. minutě postaral Matěj Valenta. Tým z Uherského Hradiště bodoval v nejvyšší soutěži posedmé za sebou a po čtvrté výhře z posledních pěti zápasů se v neúplné tabulce posunul na třetí místo před Plzeň. Středočeši pět kol po sobě nezvítězili, z toho počtvrté utrpěli porážku a zůstali sedmí.
    • Karviná začala v Boleslavi excelentně, odváží si však pouze bod

13/12/2023 | Reportáže
      Fotbalisté Mladé Boleslavi v dohrávce 17. kola FORTUNA:LIGY doma s Karvinou dotáhli dvoubrankovou ztrátu a remizovali 2:2. Slezský nováček si už v úvodních 13 minutách vytvořil náskok po gólech Amara Memiče a Martina Doležala. Ještě do přestávky ale snížil Tomáš Ladra a v 64. minutě vyrovnal Júsuf Hilál, který předtím na konci prvního poločasu neproměnil penaltu.