6FC Zlín3136:6325

Zprávy

• Teplice zdolaly Liberec, Na Stínadlech rozhodla Filova dělovka do šibenice

05/05/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Teplic v úvodním semifinálovém utkání nadstavbové Skupiny o Evropu FORTUNA:LIGY porazili doma 2:0 Liberec. Skóre otevřel v 56. minutě desátým gólem v ročníku nejvyšší soutěže útočník Daniel Fila a pojistku přidal v nastavení při svém stém startu v lize střídající Filip Havelka. "Skláři" zdolali doma v nejvyšší soutěži severočeského rivala potřetí za sebou a neprohráli s ním ani třetí zápas v ligové sezoně.
    • Baník doma remizoval s Libercem a pojistil si čtvrté místo. Slovan čeká skupina o Evropu

28/04/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Ostravy remizovali doma v závěrečném 30. kole základní části FORTUNA:LIGY s Libercem 2:2. Baník už vedl o dvě branky zásluhou Ewertona, který proměnil penaltu, a Patricka Kpoza, ale Slovan ve druhé půli vyrovnal trefami Lubomíra Tupty a Filipa Prebsla. Domácí půjdou do nadstavbové skupiny o titul ze čtvrtého místa. Severočeši obsadili v základní části sedmou pozici a čeká je skupina o Evropu, v semifinále narazí na Teplice.
    • Souboj Liberce a Hradce Králové branky nenabídl

21/04/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Liberce remizovali v utkání 29. kola FORTUNA:LIGY s Hradcem Králové bez branek. Oba soupeři se ucházejí o postup do skupiny o titul. Slovan se ziskem bodu posunul na šesté místo v neúplné tabulce, devátí "Votroci" na něj dál ztrácejí dva body a pod vedením trenéra Davida Horejše zatím prohráli pouze na Spartě. Kouč je po svém nástupu jinak dovedl ke čtyřem výhrám a dvěma remízám.
    • Budějovice vybojovaly tři body ze zápasu s Libercem, v nastavení se dvakrát měnilo skóre

13/04/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Českých Budějovic porazili ve 28. kole FORTUNA:LIGY doma Liberec v dramatické přestřelce 3:2. Vítězný gól dal až v šesté minutě nastavení Jan Suchan. Jihočeši vyhráli poprvé po pěti kolech a v neúplné tabulce se posunuli na předposlední místo o dva body před Karvinou, která má ale nedělní utkání k dobru. Slovan zůstal sedmý.
    • Liberec doma válí dál, Slovácko rozložil čtyřmi góly

06/04/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Liberce v 27. kole FORTUNA:LIGY porazili doma 4:1 Slovácko a ze sedmého místa ztrácejí pouze bod na šestou příčku dnešního soupeře, která znamená postup do nadstavbové skupiny o titul. Severočechy poslali do vedení v první půli Luka Kulenovič a Lubomír Tupta. V 53. minutě hosté snížili po vlastní brance Mariose Purzitidise, domácím ale záhy vrátil náskok Filip Prebsl a pojistku přidal v závěru prvním gólem v nejvyšší soutěži Michal Fukala.
    • Liberec vyloupil Plzeň! Překvapivou výhru Slovanu vystřelil dvougólový Kulenovič

30/03/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Plzně po reprezentační pauze ve 26. kola FORTUNA:LIGY doma nečekaně podlehli Liberci 1:3 a prohráli poprvé na jaře a po 16 soutěžních zápasech. Všechny branky padly až v druhém poločase. Slovan poslal v 64. minutě do vedení Matěj Chaluš, za čtyři minuty srovnal střídající Idjessi Metsoko, ale vzápětí vrátil hostům náskok Luka Kulenovič, který se pak trefil ještě jednou.
    • Slavia zvítězila nad Libercem o tři góly a v tabulce zatlačila na rivala Spartu

17/03/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Slavie v 25. kole FORTUNA:LIGY porazili doma 3:0 Liberec a posunuli se do čela neúplné tabulky o dva body před Spartu, která má k dobru podvečerní duel s Hradcem Králové. V Edenu se dvakrát prosadil Václav Jurečka, nejprve v 15. minutě z penalty otevřel skóre a v závěru utkání stanovil konečný výsledek. Mezitím se v 83. minutě trefil střídající Mojmír Chytil. Slovan nezvítězil ani ve 12. venkovním utkání v ligovém ročníku a je na deváté příčce o skóre za Teplicemi.
    • Liberec si poradil s Karvinou, Slovanu trefil výhru z penalty Rabušic

09/03/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Liberce porazili v utkání 24. kola FORTUNA:LIGY Karvinou 1:0. O druhém jarním vítězství Slovanu rozhodl v 84. minutě z penalty střídající útočník Michael Rabušic. Severočeši naplno bodovali po třech kolech a posunuli se na sedmou příčku neúplné tabulky. Slezský nováček nejvyšší soutěže v lize jedenáctkrát za sebou nezvítězil, na jaře prohrál pět ze šesti zápasů a zůstal poslední.
    • Teplice si doma poradily s Libercem a na jaře bodovaly popáté v řadě

03/03/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Teplic ve 23. kole FORTUNA:LIGY porazili doma Liberec 2:0. "Skláři" i v pátém utkání na jaře bodovali a posunuli se před soupeře na sedmé místo tabulky. Domácí rozhodli v prvním poločase brankami Muhammada Jásira a Daniela Fily. Slovan nevyhrál v nejvyšší soutěži potřetí za sebou a je devátý.
    • Liberec ve strhujícím derby nastřílel tři góly za poločas a sebral Jablonci výhru

24/02/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Jablonce v dramatickém šlágru 22. kola FORTUNA:LIGY remizovali v sousedním Liberci 3:3, přestože dvakrát vedli o dvě branky. Hosty poslal v podještědském derby ve 13. minutě do vedení z penalty Jan Chramosta a v 58. minutě si dal vlastní gól domácí Jan Mikula. V 72. minutě snížil z dalšího pokutového kopu střídající Michael Rabušic, vzápětí sice Jablonci vrátil dvoubrankový náskok Vachtang Čanturišvili, ale v závěru zařídili dělbu bodů střídající Dominik Preisler s Matějem Chalušem.
    • Liberec doma zvítězil nad Olomoucí a v tabulce se na ni bodově dotáhl

10/02/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Liberce vstoupili do jarní části sezony FORTUNA:LIGY domácí výhrou 2:0 nad Olomoucí. Zápas 20. kola rozhodli svými premiérovými góly v nejvyšší soutěži Nicolas Penner a Filip Horský. Severočeši v lize porazili Sigmu poprvé po šesti zápasech od října 2021, připsali si pátou domácí výhru v nejvyšší soutěži za sebou a bodově se na šestém místě tabulky dotáhli na dnešního soupeře. Hanáci ale mají k dobru odložený zápas v Teplicích.
    • Souboj Bohemians s Libercem branky nenabídl, oslabený Slovan bodoval v sedmém zápase po sobě

13/12/2023 | Reportáže
      Fotbalisté Bohemians 1905 remizovali v dohrávce 17. kola FORTUNA:LIGY s Libercem bez branek. Hosté hráli od 58. minuty bez vyloučeného Ahmada Ghaliho, ale Pražané přesilovku nevyužili. Severočeši ve FORTUNA:LIZE posedmé za sebou neprohráli a na osmém místě tabulky si udrželi tříbodový náskok na deváté "Klokany". Bohemians zvítězili v jediném z posledních šesti kol. V původním termínu na začátku prosince se zápas nehrál kvůli sněhové kalamitě a nezpůsobilému terénu.
    • Liberec válí dál, Zlínu nasázel pět gólů a neprohrál už pošesté v řadě

09/12/2023 | Reportáže
      Fotbalisté Liberce v 18. kole FORTUNA:LIGY doma porazili Zlín v přestřelce 5:3. Slovan poslal už v sedmé minutě do vedení Jan Žambůrek a ve 27. minutě zvýšil z penalty Christian Frýdek. V 36. minutě snížil David Tkáč, ale po změně stran se prosadili domácí Marios Purzitidis, Lukáš Červ a střídající Michael Rabušic. Za hosty zkorigovali stav Joss Didiba a v nastavení z pokutového kopu Vukadin Vukadinovič. Osm branek padlo ve vzájemných ligových zápasech poprvé.