6FC Zlín3136:6325

Zprávy

• Pardubice po čtyřech kolech zabraly, porazily Zlín

04/05/2024 | Reportáže
      Pardubičtí fotbalisté zvládli úvodní duel skupiny o záchranu, na svém trávníku porazili Zlín 2:0. Po bezbrankové první půli poslal východočeské mužstvo do vedení hned zkraje druhého poločasu Marek Icha a gólovou pojistku přidal v 85. minutě Ladislav Krobot.
    • Bohemians zabrali a porazili Pardubice, rozhodl střídající žolík Matoušek

28/04/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Bohemians 1905 v závěrečném 30. kole základní části FORTUNA:LIGY porazili na svém hřišti 2:1 Pardubice. V souboji dvou jistých účastníků nadstavbové skupiny o záchranu otevřel skóre v 26. minutě domácí Jan Kovařík. V 48. minutě srovnal premiérovou trefou v ročníku Vojtěch Sychra, v 73. minutě ale rozhodl další střídající hráč Jan Matoušek. Pražané zdolali dnešního soupeře v lize počtvrté za sebou.
    • Mladá Boleslav si díky první půli odváží výhru z Pardubic

21/04/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Mladé Boleslavi v 29. kole FORTUAN:LIGY zvítězili 2:1 v Pardubicích a zajistili si postup do nadstavbové skupiny o titul. Středočeši rozhodli o první venkovní ligové výhře po sedmi zápasech už v úvodním dějství, na gól Tomáše Ladry ze sedmé minuty navázal před přestávkou Lamin Jawo. V 54. minutě pouze snížil Marek Icha.
    • Záchranářský duel dopadl nerozhodně: Pardubice odvezly ze Zlína bod

14/04/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Zlína remizovali ve 28. kole FORTUNA:LIGY v duelu dvou sousedů v tabulce s Pardubicemi 1:1. Bodový rozdíl mezi oběma týmy na čtrnácté a třinácté pozici zůstal čtyřbodový. Domácí poslal do vedení v 18. minutě Vukadin Vukadinovíč, za hosty vyrovnal krátce po přestávce z pokutového kopu Michal Hlavatý. "Ševci" nevyhráli šest z posledních sedmi kol, Východočeši sedm z minulých osmi, v nejvyšší soutěži však bodovali potřetí za sebou.
    • České Budějovice remizovaly s Pardubicemi, zůstaly ale poslední

07/04/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Českých Budějovic remizovali v utkání 27. kola FORTUNA:LIGY v Pardubicích 1:1. Domácí brzy vedli díky gólu Michala Surzyna, o dělbu bodů se v 80. minutě postaral Zdeněk Ondrášek. Jihočeši v nejvyšší soutěži popáté za sebou nezvítězili a zůstali na posledním místě tabulky s jednobodovou ztrátou na Karvinou. Pardubičtí nepotvrdili minulou výhru z Olomouce a jsou nadále třináctí.
    • Pardubice díky vlastnímu gólu Macíka vyhrály v Olomouci

30/03/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Olomouce prohráli doma v 26. kole FORTUNA:LIGY s Pardubicemi 0:2. Hosty poslal do vedení vlastním gólem Vít Beneš, jehož nepříliš prudkou přihrávku nezpracoval brankář Matúš Macík. Pojistku přidal v závěrečném nastavení střídající Tomáš Zlatohlávek. Sigma vyhrála jediné z posledních 10 kol a klesla na osmé místo neúplné tabulky. Východočeši zvítězili ve FORTUNA:LIZE po pěti zápasech a sérii čtyř proher a upevnili si 13. příčku.
    • Baník porazil Pardubice a patří mu páté místo, Východočeši dohrávali v devíti

17/03/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Ostravy zvítězili v 25. kole FORTUNA:LIGY v Pardubicích 1:0. O jedinou branku se v druhém poločase postaral po rohovém kopu obránce Filip Blažek. Domácí dohrávali bez dvou vyloučených Martina Chlumeckého a Pabla Ortize, červenou kartu dostal také trenér Radoslav Kováč. Baník je v tabulce pátý, Východočeši zůstali na třinácté příčce.
    • Hradec si v derby poradil s Pardubicemi, doma rozhodl po přestávce

09/03/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Hradce Králové porazili doma ve 24. kole FORTUNA:LIGY východočeského rivala Pardubice 2:0. Derby rozhodli po změně stran brankami bývalý hráč soupeře Filip Čihák a Daniel Vašulín. "Votroci" i ve druhém utkání pod novým trenérem Davidem Horejšem bodovali a ani v pátém zápase jarní části nenašli přemožitele, vyhráli však poprvé po pěti kolech. V neúplné tabulce se posunuli na 11. místo. Pardubice v lize počtvrté za sebou nezvítězily a zůstaly třinácté.
    • Plzeň vyhrála v Pardubicích a uspěla počtvrté v řadě. Šulc dal dva góly

02/03/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Plzně zvítězili ve 23. kole FORTUNA:LIGY na hřišti oslabených Pardubic 3:2 a upevnili si třetí místo v tabulce. Domácí už od šesté minuty hráli bez vyloučeného Denise Halinského, přesilovku využili na přelomu poločasů Lukáš Kalvach a dvakrát nejlepší střelec aktuálního ročníku ligy Pavel Šulc. Východočeši zdramatizovali utkání zásluhou Kryštofa Daňka a vlastního gólu Kalvacha.
    • Slavia po poločase zlomila odpor Pardubic, bleskovým hattrickem rozhodl Chytil

25/02/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Slavie porazili ve 22. kole FORTUNA:LIGY Pardubice 3:0. Pražané se dlouho trápili v koncovce, ale střídající Mojmír Chytil pak mezi 66. a 74. minutou vyrovnal nejrychlejší hattrick v samostatné nejvyšší soutěži. Bývalý útočník Východočechů dal tři branky v jednom ligovém utkání poprvé v kariéře. Vršovičtí bodovali i v osmém vzájemném duelu v nejvyšší soutěži a posedmé za sebou v nich zvítězili.
    • Pardubičtí po sérii výher klopýtli, Teplicím zařídil bod Chaloupek trefou v závěru

17/02/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Pardubic ve 21. kole FORTUNA:LIGY remizovali na svém hřišti 1:1 s Teplicemi. Souboj sousedů v tabulce otevřel nejrychlejším gólem probíhající ligové sezony útočník Tomáš Zlatohlávek, nejlepší střelec týmu se prosadil po 22 sekundách hry. V 87. minutě srovnal střídající obránce Štěpán Chaloupek. Východočeši neprohráli počtvrté za sebou, přesto klesli na 12. místo. "Skláři" jsou devátí a mají k dobru středeční dohrávku proti Olomouci.
    • Přihraj:Král asistencí: pomyslné žezlo převzal pardubický Vojtěch Patrák

15/02/2024 | Aktuální zprávy
      Novým Přihraj:Králem asistencí FORTUNA:LIGY se stal Vojtěch Patrák. Třiadvacetiletý útočník Pardubic mezi 16. a 20. ligovým kolem nasbíral čtyři asistence a za poslední čtyři utkání si drží průměr jedné gólové přihrávky na zápas. Východočeskému celku pomohl k třem výhrám z posledních čtyř střetnutí – na konci podzimní části sezony porazil Liberec a v prvních dvou jarních kolech Slovácko a v dohrávce Karvinou.
    • Pardubice zvládly dohrávku v Karviné a na jaře zůstávají stoprocentní

14/02/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Pardubic v dohrávce 18. kola FORTUNA:LIGY zvítězili v Karviné 3:0. Skóre otevřel ve 24. minutě Kryštof Daněk, na něhož navázal v 75. minutě Marek Icha a další střídající hráč Ladislav Krobot o dvě minuty později přidal pojistku. Domácí dohrávali závěr bez vyloučeného Davida Mosese.
    • Pardubice na Slovácku v závěru přišly o náskok, i přes oslabení ale vyhrály

10/02/2024 | Reportáže
      Fotbalisté Slovácka ve 20. kole FORTUNA:LIGY nečekaně prohráli s Pardubicemi 1:2 a v nejvyšší soutěži nebodovali po sedmi utkáních. Východočeši vedli od 14. minuty po brance Tomáše Zlatohlávka, v 89. minutě srovnal Rigino Cicilia a využil tak přesilovku, kterou domácí hráli od 68. minuty a vyloučení Dominika Mareše. V první minutě nastavení ale navzdory oslabení rozhodl po brejku hostující Michal Hlavatý. Slovácko zůstalo v neúplné tabulce čtvrté, Pardubice po druhé ligové výhře po sobě třinácté.